REJESTRACJA
tel.
530 270 299
O nas
WB to firma zajmująca się profesjonalnym wybielaniem zębów.
 
Wykwalifikowany personel, wysokiej jakości preparaty i specjalistyczny sprzęt pozwalają zadowolić Naszych klientów niemalże w 100%.
 
Czyni to również firmę WB s.c liderem w dziedzinie wybielania i higienizacji zębów w regionie. Nasz gabinet usytuowany jest w Centrum Stomatologii Nowoczesnej, przy gabinecie stomatologicznym, dzięki czemu Nasi pacjenci są pod stałą opieką lekarza stomatologa.
 
Zachwyć znajomych i przyjaciół białym uśmiechem na lato!
Dzięki rewolucyjnej formule preparatów do wybielania oraz najnowocześniejszym urządzeniom, jakie są dostępne na rynku, wybielanie zębów w naszym gabinecie daje natychmiastowe efekty.
 
Żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu lampy przez 15 minut. Proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty.
Specjalna formuła preparatu powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów nawet o 12 tonów w ciągu jednej wizyty.

Zabieg ten polecany jest szczególnie osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych.
Jako firma lokalna wspieramy różnego rodzaju przedsięwzięcia. 
KONTAKT

White & Beauty Bydgoszczul. Jana III Sobieskiego 1
85 - 060 Bydgoszcz


Rejestracja:
tel. 530 270 299

E-mail:
rejestracja@wybielaniezebow.bydgoszcz.pl

 

 
 


ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA | BĄDŻ NA BIEŻĄCO